otel tercihi

giriş tarihi

çıkış tarihi

yetişkin

çocuk

bebek

oda

Rezervasyon
EN MODERN KAPLICA MERKEZİ

Antik dönemlerden bugüne iyileştirici termal suyuyla ün salmış tarihi Agamemnon Kaplıcalarında, Kaya İzmir'le birlikte yeni bir dönem başlıyor. Kaya İzmir, çam ormanlarıyla çevrelenmiş, İzmir Körfezi'ne hakim konumuyla konuklarına 5 yıldızlı, lüks bir termal ve spa keyfi sunuyor.
Kaya İzmir Thermal & Convention
___________________________
Tarihi Agamemnon kaplıcaları olarak bilinen ve antik dönemlerden günümüze iyileştirici termal suyuyla ün salmış Balçova bölgesinde bulunan 5 yıldızlı Kaya İzmir Termal & Convention Otel, Türkiye'nin en modern kaplıca ve kür merkezi olarak fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezinde tıbbın sağladığı imkanları bol oksijen ve doğal güzelliklerle birleştirerek konuklarına iyi hissetmenin mutluluğunu yaşatmaktadır. Kaya Kongre Merkezi, 2.000 m²'lik şehrin en geniş sütunsuz salonu ve 5.800 m²'lik alanıyla, İzmir'in en büyük kongre merkezi olma özelliğindedir.
>  Balçova . İzmir
saat:
02:04
hava:
3°C
DÜĞÜN DAVETLERİN EN HAVALISI
Düğün, Davet
Havasından mıdır suyundan mı, Kaya İzmir'de gerçekleşen düğün ve davetlerin tadı bir başka oluyor.

Körfez manzaralı ve yemyeşil doğa ile çevrelenmiş cennet bahçeler, İzmir'in en modern en yeni en büyük kongre merkezi hayalinizdeki düğünü- daveti gerçekleştirmek için sizi bekliyor. 


Düğün ve Davet

Dış Mekan Banket Resepsiyon (Kokteyl)
Penelope (bahçe) 1237 1500 1950
Kasandra (bahçe) 700 600 875
Ferania (bahçe) 400 200 250
Artemis (havuzbaşı) 1200 1500 1950